RADA Wolf-Dark Vampires tylko nieliczni

Wolf-DV

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-15 16:32:59

arturekxp

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 11
Punktów :   

cwaniaczek

mamy cwaniaczka w sojuszu
przytaczam rozmowe

CZYTAĆ OD DOŁU

Nie, nie boje się ze mnie wyrzucisz. Chcesz to wyrzucaj. Przeanalizuj sobie ataki w ambasadzie to bedziesz wiedział czy jestem farma czy nie. A jak jutro zobaczysz, ze mam druga osade to chyba odpowiedx nasunie sie sama.
Masz mniej popa ode mnie a chcesz mnie sprawdzać?

Koło mnie jest kilku silnych graczy z sojuszu Extreme. Skoro sobie radze i nie płacze wołajac o pomoc to chyba nie jestem farma. Wiesz wogóle co się dzieje na serwerze?

Sitta nie dostaniesz. Chcesz wyrzucaj, płakac nie bedę.

A szefem to jestes tylko na profilu.

Jak ktos pisze, że Galowie maja produkowac tylko defa a tym samym nie produkowac swojej sztandarowej jednostki tzn. gromów to ma małe pojecie o grze i szefem moze byc tylko wtedy jesli sam sie nim zrobi.

K.
____________
Arturekxp napisał(a):

jestem szefem sojuszu i chce wiedzieć czy są między nami farmy
boisz się że cię wyrzuce prawda?
____________
Kirkor napisał(a):

A kluczyki do mojego samochodu, karte płatnicza z pinem też chcesz?


____________
Arturekxp napisał(a):

chce abyś ty wpisał mnie na liste zastępców chce sprawdzić twoje konto )
____________
Kirkor napisał(a):

Zaraz, zaraz. Chyba sie nie rozumiemy. Chcesz zebym to ja positowal Ci konto przez 10 minut czy Ty chcesz byc sitterem mojego przez 10 minut.
To pierwsza opcja chyba odpada skoro mowa jest o 10 minutach ....

____________
Arturekxp napisał(a):

na chwile narazie 10 min
____________
Kirkor napisał(a):

Na jak dlugo?


____________
Arturekxp napisał(a):

daj mi sitta

Offline

 

#2 2011-03-15 17:53:58

Anzao-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: cwaniaczek

ja sie z nim dogadalem bez problemow, sprawdzilem konto
ma mix jak wiekszosc gali nie grajaca na deffa
teraz zaklada nowa osade

Bedzie robil offa w stolicy, reszte osad glownie pod deffa

innymi slowy, beda falangi do obrony, katasy do "poprawienia" remontu, a jak sie bedzie czul na silach to i gromami cos pobiega.

czasem wystarczy troszku oglady

Offline

 

#3 2011-03-15 17:56:24

Ptah

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: cwaniaczek

W pewnym stopniu go rozumiem.

Dla mnie moje konto jest sprawą dość osobistą. Nie chodzi o to że mam coś do ukrycia albo wstydzę się rozwoju swojej osady ale świadomość że obcy koleś będzie grzebał w Twoim koncie nie jest miła. Powiem więcej... jest to sprawa bardzo kontrowersyjna i delikatna.
Do tego, Kirkor najwyraźniej Cię nie lubi Arturku ... a po reakcji wnioskuję że duma mu nie pozwala dać sita osobie o niższej populacji.
Też bym nie był zachwycony gdyby ktoś kogo nie znam napisał mi "daj sita".

Myślę że z takimi akcjami należy poczekać dopóki nie wyłonimy z rady "weryfikatora".
Napisze się wtedy ogłoszenie że jest w radzie ktoś kto się tym po prostu zajmuje.

Wydaje mi się ze pisanie do gracza "daj sita" bez takiego postanowienia i argumentacja "bo jestem szefem" jest kolejnym nadużyciem władzy z Twojej strony... niestety.
Proszę, nie zrozum mnie źle. Różni ludzi różnie traktują swoją przestrzeń prywatną. Dla mnie np. przestrzenią prywatną jest dysk mojego komputera i nawet moja narzeczona nie może z niego korzystać. Nie dzieje się tak dlatego że mam na nim jakieś tajemnice tylko po prostu nie czuję się komfortowo z tym że ktoś mi tam grzebie.

Żeby przeprowadzić akcję Weryfikacji trzeba będzie wykazać się sporą dawką dyplomacji żeby nie urazić tych co bardziej wrażliwych na tym punkcie członków sojuszu.
Ja bym w tym temacie nie podejmował żadnych radykalnych kroków. Gracz Kirkor wydaje się rozwijać dość sprawnie. Jeśli więc nie ma podejrzenia o to że jest kretem (moim zdaniem nie ma) to poczekałbym z weryfikacją jeszcze kilka dni.


PS. Jak pisałem to nie było jeszcze posta Anzao.
Zgadzam się z nim w 100 procentach.
Jakbyś mi napisał "daj sita" to bym Ci odpisał "a wała Ci dam".
Warto wyjaśnić o co chodzi i poprosić

Ostatnio edytowany przez Ptah (2011-03-15 17:58:11)

Offline

 

#4 2011-03-15 18:07:00

Anzao-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: cwaniaczek

Kirkor
dobrze sie rozwija, jedyne zastrzezenie jakie do niego mam to takie ze mogl zamiast jezdzcow druidzkich wybudowac ratusz i zorganizowac swieto, a tak jest 2 dni do tylu z zakladaniem osady. (i tak stawia osade jutro)

Offline

 

#5 2011-03-15 18:13:52

Anzao-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: cwaniaczek

dlaczego gracz Kirkor zostal wyrzucony ?
i KTO go wyrzucil

Offline

 

#6 2011-03-15 18:20:46

Ptah

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: cwaniaczek

Jeśli zrobił to arturek to neich ma odwagę się przyznać.

Ostatnio edytowany przez Ptah (2011-03-15 18:27:56)

Offline

 

#7 2011-03-15 18:43:25

Patryczek142

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: cwaniaczek

hmmmm......... No cóż ja moge napisać....
Po pierwsze z tego co widze to arturekxp (bez obrazy) ale za bardzo cwaniakowato podszedł do gracza Kirkor...
Gdyby do niego grzeczniej napisał to by nie było problemu, i jak by mu nie groził wylotem to też nie bylo problemu. Dla mnie masakra.. Jak mnie cos takiego wpienia... masakra...
wrrrrr..........

Offline

 

#8 2011-03-15 19:15:26

Anzao-

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: cwaniaczek

dobra, poszedl zap do Kirkor'a i arturek go wycofal
mozna wiedziec o co tu kurwa chodzi ?
bo jest jeden wielki bajzel, kazdy na wlasna reke sobie rzadzi, ten tego wypierdala, ten tegoprzyjmuje i juz kurwa nie wiadomo co sie dzieje, a teraz widze ze jakis 62 popowiec sie w naszych szeregach znalazl...

Offline

 

#9 2011-03-15 19:29:27

arturekxp

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: cwaniaczek

jestem już i tłumacze wszystko
po pierwsze chciałem tylko zerknąć na bilans grabieży po raportach widziałem że dość wiele surki oddał żadnego innego GRZEBANIA
po drugie kirkor sam odszedł z sojuszu ponieważ jak mi napisał odechciało mu się grać na tym serwerze
po trzecie przyznaje się może troche za ostro go potraktowałem troche ale nikogo nie zmuszałem do odejścia z sojuszu

edit

to co napisałem  boisz się że cię wyrzuce dotyczyło tego że nie chciał udzielić mi sitta aby sprawdził bilans grabieży a farm nie chcemy w sojuszu

NIE TWIERDZE ŻE BYŁ ON FARMĄ LECZ MIAŁEM TAKIE PODEJRZENIA

Offline

 

#10 2011-03-15 19:47:29

Michael86wr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: cwaniaczek

ja ma mieszane uczucie bo i kirko i arturex sie nie popisali...
ale skoro sam zrezygnowal to juz jego sprawa...
ja nie jestem za takim gwaltownym wyrzucaniem i tez nie wyrzucal bym za zolte kropki... poczekal bym jeden dzien wiecej... bo rozne sytuacje zyciowe sa...

Offline

 

#11 2011-03-15 19:54:35

Patryczek142

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: cwaniaczek

heh.. ja wyslałem zapro do niego jak go arturekxp wyrzucisz to odchodze....
kpw? j pierdolic sie nie bede...
Mam zapro w ambie od EXTREME nie powiem że nie... ale chce tu być z wami i tyle dlatego tam nie ide...
Ale jesli kur**a ktoś będzie lekceważył moje zdanie czyli ja zapraszam tego a ktoś mi go usunie bez uzgodnięcia tego ze mną to z stad spada...
Np.. zapraszam gracza lew
arturekxp mi go usuwa z zaproszenia i nie pisze do mnie nic to ja spadam...
a jeśli ja zapraszam a arturekxp napisze do mnie najpierw npp" słuchaj Patryczek142 ten lew jest cienkim graczem sprawdziłem go nie zapraszaj jego)
to juz wtedy wygląda to inaczej i rozmawiamy wtedy odnośnie tego gracza dlaczego gdzie co itd.
Pozdrawiam
Patryczek142

Offline

 

#12 2011-03-15 20:02:38

arturekxp

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: cwaniaczek

oki zaproszenie nic ci i tak nieda bo to nie ja go wyrzuciłem lecz sam odszedł ale jeśli chcesz to prosze niech bedzie zaproszony

Offline

 

#13 2011-03-15 20:03:26

Wojownik

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: cwaniaczek

chłopie robisz sobie i nam więcej wrogów niż przyjaciół rozpieprzasz sojusz od środka chłopie jak nie znasz się na dyplomacji to sieć cicho lub pytaj się doświadczonych graczy wyrzucasz dobrych graczy ciekawe z kim będziesz dalej grał myślę ze powinieneś zrezygnować z funkcji szefa bo nie masz o tym zielonego pojęcia

Offline

 

#14 2011-03-15 20:27:21

arturekxp

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: cwaniaczek

prosze cię nie krytykuj bo dopiero co dostałeś się do rady i pewnie nawet nie czytałeś wszystkich postów a już krytykujesz że nie mam pojęcia o grze
ja nikogo do niczego nie zmuszam

Offline

 

#15 2011-03-15 20:36:00

Patryczek142

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: cwaniaczek

Wojownik spokój i ty arturexp też..
nie kłucić sie i temat zamknięty...
i po ptokach....
Chyba że to bylo do mnie wojownik to co napisałeś wyżej... hmm??
Pozdrawiam
Patryczek142

Ostatnio edytowany przez Patryczek142 (2011-03-15 20:39:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzikigon.pun.pl www.pokemongold.pun.pl www.justynian.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.ranbir.pun.pl